Kontakt z nami

Miejskie Cenntrum Wspomagania Edukacji

Miejskie Cenntrum Wspomagania Edukacji

ul. Powstańców Śląskich 19
45-086 Opole
tel. 77 474-00-86

Miejskie Cenntrum Wspomagania Edukacji

ul. Powstańców Śląskich 19
45-086 Opole
tel. 77 474-00-86

Szanowni Państwo!

Z wielką radością i dumą informujemy, że Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu w ramach współpracy z Centrum Pozytywnej Edukacji w Warszawie został jedyną w województwie opolskim placówką, w której możecie Państwo wziąć udział w szkoleniach i uzyskać certyfikaty realizatorów programów:

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej – program profilaktyki uniwersalnej i promocji zdrowia, w zakresie psychologii pozytywnej, kształtowania optymistycznego stylu wyjaśniania zdarzeń oraz cech charakteru istotnych dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Przyjaciele Zippiego – międzynarodowy program promocji zdrowia i profilaktyki, rekomendowany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA), Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomanii (KBPN), Instytut Psychiatrii i Neurologii (IPiN) oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji, a tym samym przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia.

Trenerem rekomendowanym do prowadzenia kursów certyfikujących dla realizatorów z ramienia MODN i CPE jest Bożena Grębowiec – konsultant MODN w Opolu.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

               77 454 50 87

Zapraszamy Państwa do współpracy i udziału w szkoleniach!

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.