logo Opola

Klub Małego Matematyka

 

   

gr A

gr B

gr C

gr D

I- 12.05.2018

9:00-9:45

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

9:50-10:35

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

10:45-11:30

       

11:35-12:20

       

II- 26.05.2018

9:00-9:45

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

9:50-10:35

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

10:45-11:30

       

11:35-12:20

       

I- 09.06.2018

9:00-9:45

       

9:50-10:35

       

10:45-11:30

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

11:35-12:20

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

II- 16.06.2018

9:00-9:45

       

9:50-10:35

       

10:45-11:30

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

11:35-12:20

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

   

gr E

gr F

gr G

gr H

I- 12.05.2018

9:00-9:45

 

9:50-10:35

10:45-11:30

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

11:35-12:20

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

II- 26.05.2018

9:00-9:45

9:50-10:35

10:45-11:30

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

11:35-12:20

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

I- 09.06.2018

9:00-9:45

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

9:50-10:35

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

10:45-11:30

11:35-12:20

II- 16.06.2018

9:00-9:45

Katarzyna Ziętal

Agata Stelmaszyk

Barbara Wiśniewska

Jadwiga Furmańska

9:50-10:35

Agata Stelmaszyk

Katarzyna Ziętal

Jadwiga Furmańska

Barbara Wiśniewska

10:45-11:30

11:35-12:20

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że uroczyste wręczenie indeksów odbędzie się w późniejszym terminie majowym, już po pierwszych zajęciach. O szczegółach poinformuję Państwa w kolejnej wiadomości.

W najbliższą sobotę wszystkie dzieci zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, ul. Powstańców Śląskich 19.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Stefania Jagło

Koordynator KMM

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Nadia B.

16

Maria A.

51

Emilia D.

33

Borys J.

62

Jakub D.

23

Patryk G.

59

Jakub G.

25

Miłosz J.

30

Hugo K.

18

Mateusz G.

5

Adam K.

14

Tymon K.

51

Borys M.

14

Jan H.

2

Borys B.

2

Aleksander L.

59

Paulina S.

37

Filip J.

3

Hanna K.

33

Jakub P.

21

Małgorzata S.

37

Michał K.

36

Nela K.

5

Maciej R.

62

Paweł S.

18

Bartosz M.

4

Tobiasz Ł.

23

Maja S.

21

Wojciech S.

29

Maja P.

36

Małgorzata Sz.

20

Tobiasz V.

SPSK

Wiktor T.

16

Maksymilian T.

56

Nikola Sz.

29

Maciej W.

3

GRUPA E

GRUPA F

GRUPA G

GRUPA H

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Imię dziecka

Przedszkole Publiczne nr

Hanna Cz.

4

Filip F.

42

Wojciech B.

8

Anna K.

44

Wiktor K.

43

Dominik M.

28

Joanna Cz.

61

Hanna A.

24

Zuzanna M.

Tęcza

Jakub N.

61

Natalia G.

26

Antoni F.

24

Jakub M.

22

Nadia V.

37

Nina K.

54

Tymon J.

61

Mateusz N.

20

Zofia R.

Przed-Szkółka

Agnieszka S.

8

Zuzanna K.

6

Judyta P.

43

Vincent W.

Przed-Szkółka

Franciszek W.

55

Michał P.

6

Bartosz S.

Tęcza

Lucas W.

56

Paulina Sz.

30

Julia Ś.

22

Aleksander W.

25

Paulina T.

42

                                                                                                                             

Grupy

CZERWIEC

09.06.2018

16.06.2018

A,B,C,D

10.45-12.20

10.45-12.20

E,F,G,H

9.00-10.35

9.00-10.35

Grupy

MAJ

12.05.2018

26.05.2018

A,B,C,D

9.00-10.35

9.00-10.35

E,F,G,H

10.45-12.20

10.45-12.20

                                                                                                                                                         

Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-7 lat, które w roku szkolnym 2017/2018 brały udział w olimpiadzie matematycznej przedszkolaków. W roku szkolnym 2018/2019, w którym program będzie kontynuowany, dzieci te będą uczęszczać do klas pierwszych szkoły podstawowej. Będzie to grupa ok. 80 dzieci.

 

Cele programu

  • Pobudzanie ciekowości, kształtowanie umiejetności obserwacji, zadawania pytań i analizy w celu rozwoju kompetencji matematycznych i podstawowych kompetencji naukowo technicznych, informatycznych oraz umiejętności uczenia się.
  • Doskonalenie umiejętności korzystania z podstawowych narzędzi matematyki w życiu codziennym, a także prowadzenia elementarnych rozumowań matematycznych.
  • Doskonalenie umiejętności korzystaniaz nowoczesnych technologii. Wykorzystanie najnowszych narzędzi ICT w celu doskonalenia umiejętności matematycznych i znajdowania rozwiązań trudnych problemów.

Proponowane zajęcia

1. Matematyka na co dzień
2. Matma na macie
3. Matematyka na planszy
4. Ozoboto - matematyka
5. Robotyka Lego WeDo
6. Programowanie w Scratchu
7. Świat figur
8. Mały wielki świat

Do pobrania:
Pobierz plik (program.pdf)program.pdf853 kB86 Pobieranie