01 / 08
02 / 08
03 / 08
04 / 08
05 / 08
06 / 08
07 / 08
08 / 08

Od kilku lat w Miejskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Opolu funkcjonuje tzw.  Szkoła Doradztwa Przywarsztatowego, w ramach której w ciągu całego roku szkolnego prowadzone są zajęcia edukacyjne – lekcje otwarte i pokazowe w szkołach i placówkach oświatowych współpracujących z MODN.

Cele priorytetowe Szkoły to:

·           przygotowanie nauczycieli do realizacji założeń nowej podstawy programowej,

·           efektywniejsze wprowadzanie zmian w metodyce prowadzenia zajęć edukacyjnych,

·           wzbogacanie posiadanej wiedzy dydaktycznej nauczycieli o najnowsze treści metodyczne, pedagogiczne, psychologiczne i społeczne,

·           wykorzystanie przez nauczycieli proponowanych rozwiązań metodycznych w praktyce szkolnej.

       Koordynatorem funkcjonowania Szkoły Doradztwa Przywarsztatowego jest dr Józef Szewczyk, posiadający doświadczenie jako wieloletni doradca metodyczny, konsultant placówki doskonalenia nauczycieli oraz pracownik naukowy Uniwersytetu Opolskiego.

       Zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach oraz do współpracy. Zajęcia pokazowe mogą bowiem odbywać się również w Państwa placówkach macierzystych. Dla nauczycieli z bogatym dorobkiem zawodowym jest to doskonała okazja do dzielenia się z innymi własnym doświadczeniem, natomiast nauczyciele o krótkim stażu mogą przygotować zajęcia pokazowe, korzystając z merytorycznego wsparcia nauczyciela doradcy bądź konsultanta.

 

KLUB MM

logo libclient

logo Opola

Brak podkategorii
Brak podkategorii
 

Najczęściej pobierane pliki

Poznawanie siebie. (Konspekty lekcji)
„Prawdziwe szczęście” (Edukacja teatralna)
 
Powered by Phoca Download