PEDAGODZY

PSYCHOLODZY

LOGOPEDZI

lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny pracy w ramach pensum

Gabinet

Uwagi

1.      

BARON

Kinga

logopeda

Poniedziałek

8.00-12.00

filia, gab. 2

 

Wtorek

15.00-19.00

filia, gab.3

 

Środa

8.00-12.00

19

 

Czwartek

8.00-12.00

19

 

Piątek

12.15-16.15

19

 

2.      

BORUCKA

Anna

pedagog

Poniedziałek

8.00 - 12.00

13

 

Wtorek

8.00 - 12.00

13

 

Środa

12.15-16.15

13

 

Czwartek

8.00-12.00

13

 

Piątek

13.15-17.15

13

 

3.      

BOSZCZAR

Monika

psycholog

Poniedziałek

8.00-12.00

21

 

Wtorek

8.00-12.00

21

 

Środa

8.00-12.00

21

 

Czwartek

8.00-12.00

21

 

Piątek

8.00-12.00

21

 

4.      

BRONEK-CHAWEŁKA Mariola

pedagog

Poniedziałek

8.00-12.00

17

 

Wtorek

8.00-12.00

filia, gab.3

 

Środa

8.00-12.00

17

 

Czwartek

8.00-12.00

filia, gab.3

 

Piątek

8.00-12.00

17

 

5.      

BUTKIEWICZ Agnieszka

logopeda

Poniedziałek

15.00-19.00

19

 

Wtorek

8.00-12.00

19

 

Środa

8.00-12.00

filia, gab.1

 

Czwartek

15.00-19.00

19

 

Piątek

8.00-12.00

7

 

6.      

CHEŁMIŃSKA

Marta

psycholog

Poniedziałek

9.00-12.00

18

 

Wtorek

13.00-17.00

18

 

Środa

9.00-14.00

18

 

Czwartek

13.00-17.00

18

 

Piątek

13.00-17.00

18

 

7.      

CHMIELOWSKA

Aneta

pedagog

Poniedziałek

8.00-12.00

8

 

Wtorek

8.00-12.00

8

 

Środa

8.00-12.00

8

 

Czwartek

8.00-12.00

8

 

Piątek

8.00-12.00

8

 

8.      

DAŃKOWSKA

Anna

logopeda

Poniedziałek

8.00-12.00

filia, gab.1

 

Wtorek

15.00-19.00

filia, gab.1

 

Środa

12.15-16.15

7

 

Czwartek

8.00-12.00

9 lub 19

19 – gdy diagnoza zespołowa z K.Baron

Piątek

8.00-12.00

filia, gab.1

 

9.      

DERKACZ-NOWAK Joanna

psycholog

Poniedziałek

8.00-12.00

5

 

Wtorek

15.00-19.00

5

 

Środa

15.00-19.00

5

 

Czwartek

8.00-12.00

5

 

Piątek

12.15-16.15

5

 

10.   

FILIPIAK

Lech

pedagog

Poniedziałek

8.00-12.00

20

 

Wtorek

15.00-19.00

20

 

Środa

15.00-19.00

20

 

Czwartek

15.00-19.00

20

 

Piątek

8.00-12.00

20

 

11.   

GŁOWACKA

Elżbieta

pedagog

Poniedziałek

15.00-19.00

14

 

Wtorek

12.00-16.00

14

 

Środa

8.00-12.00

14

 

Czwartek

8.00-12.00

14

 

Piątek

12.00-16.00

14

 

12.   

HASIK

Karolina

psycholog

Poniedziałek

8:00-12:00

9

 

Wtorek

8:00-12:00

9

 

Środa

8:00-12:00

9

 

Czwartek

15:00-19:00

9 lub 12

gab.12 - po uruchomieniu grup TUS dla autystów (wspólnie z M.Majszczyk)

Piątek

8:00-12:00

9

 

13.   

JANICKA

Arleta

pedagog

Poniedziałek

8.00 - 12.00

14

 

Wtorek

8.00 - 12.00

14

 

Środa

15.00 - 19.00

14

 

Czwartek

12.30 - 16.30

14

 

Piątek

8.00 - 12.00

14

-

14.   

KANIK

Hanna

Wicedyrektor

Poniedziałek

-

   

Wtorek

15.00-19.00

15

 

Środa

-

   

Czwartek

13.00-15.00

15

 

Piątek

13.00-17.00

15

 

15.   

KASPRZYK

Beata

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

9

 

Wtorek

15.00-19.00

9

 

Środa

15.00-19.00

filia 1

 

Czwartek

15.00-19.00

filia 1

 

Piątek

10.00-14.00

filia 3 lub 9

 

16.   

KOCH

Paweł

pedagog

Poniedziałek

8.00-12.00

15

 

Wtorek

8.00-12.00

15

 

Środa

15.00-19.00

15

 

Czwartek

8.00-12.00

15

 

Piątek

8.00-12.00

15

 

17.   

LEŚNY

Magdalena

psycholog

Poniedziałek

-

   

Wtorek

-

   

Środa

-

   

Czwartek

14.00-19.00

13

 

Piątek

8.00-13.00

13

 

18.   

MAJSZCZYK

Monika

psycholog

Poniedziałek

8.00-12.00

12

 

Wtorek

15.00-19.00

12

 

Środa

15.00-19.00

12

 

Czwartek

15.00-19.00

12

 

Piątek

11.30-15.30

12

 

19.   

MAŚLAK

Katarzyna

pedagog

Poniedziałek

15.00-19.00

6

 

Wtorek

8.15-13.15

6

 

Środa

8.15-11.15

15

 

Czwartek

14.00-19.00

6

 

Piątek

12.15-15.15

8

 

20.   

MAZURKIEWICZ Aldona

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

12

 

Wtorek

13.00-19.00

11

 

Środa

8.00-12.00

12

 

Czwartek

12.15-16.15

11

 

Piątek

8.00-10.00

12

 

21.   

MERES-SOBLIK Joanna

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

20

 

Wtorek

8.00-12.00

20

 

Środa

8.00-12.00

20

 

Czwartek

10.30-14.30

20

 

Piątek

12.30-16.30

20

 

22.   

MUSZYŃSKA

Izabela

logopeda

Poniedziałek

8.00-12.00

16 lub 19

gab.19 – diagnozy neurologopedyczne w zespole z B.Tomanek

Wtorek

8.00-11.00

filia, gab.2

 

Środa

     

Czwartek

8.00-11.00

filia, gab.2

 

Piątek

     

23.   

PARTYKOWSKA Romualda

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

16

 

Wtorek

12.30-16.30

16

 

Środa

8.00 -12.00

16

 

Czwartek

14.30 -18.30

16

 

Piątek

8.00 -12.00

16

 

24.   

PAWIŃSKA

Katarzyna

logopeda

Poniedziałek

8.00-12.00

7

 

Wtorek

8.00-12.00

7

 

Środa

8.00-12.00

7

 

Czwartek

14.30-18.30

7

 

Piątek

12.15-16.15

7

 

25.   

PISANI

Anna

logopeda

Poniedziałek

10.00-12.00

15.00-16.00

filia, gab.3

7

 

Wtorek

12.15-16.15

filia, gab.2

 

Środa

8.00-13.00

filia, gab.2

 

Czwartek

8.00-12.00

7

 

Piątek

8.00-12.00

filia, gab.2

 

26.   

PRACIAK

Jakub

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

11

 

Wtorek

8.00-12.00

11

 

Środa

15.00-19.00

9 lub 12

gab. 12 - po uruchomieniu grup TUS dla autystów lub w przypadku diagnoz zespołowych

Czwartek

8.00-12.00

11

 

Piątek

8.00-12.00

11

 

27.   

SIKORSKA

Izabela

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

21

 

Wtorek

15.00-19.00

21

 

Środa

12.15-15.15

21

 

Czwartek

12.15-16.15

21

 

Piątek

12.15-17.15

21

 

28.   

SOLECKA-DETYNA Iwona

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

3

 

Wtorek

8.00-12.00

3

 

Środa

14.30-18.30

3

 

Czwartek

12.30-16.30

3

 

Piątek

8.00-12.00

3

 

29.   

SOPPA

Jolanta

pedagog

Poniedziałek

8.00-12.00

6

 

Wtorek

15.00-19.00

6

 

Środa

15.00-19.00

6

 

Czwartek

8.00-12.00

6

 

Piątek

8.00-12.00

6

 

30.   

SZWAIGER

Grzegorz

psycholog

Poniedziałek

15.00-19.00

5

 

Wtorek

8.00-12.00

5

 

Środa

8.30-12.30

5

 

Czwartek

15.00-19.00

5

 

Piątek

8.00-12.00

5

 

31.   

SZWAIGER

Joanna

pedagog

Poniedziałek

8.00-12.00

3

 

Wtorek

15.00-19.00

3

 

Środa

8.00-12.00

3

 

Czwartek

8.00-12.00

3

 

Piątek

12.30-16.30

3

 

32.   

TEMPCZYK

Magdalena

psycholog

Poniedziałek

-

   

Wtorek

8.00-12.00

18

 

Środa

-

   

Czwartek

8.00-12.00

18

 

Piątek

8.00-12.00

18

 

33.   

TĘCZA

Magdalena

psycholog

Poniedziałek

15.30-18.30

8

 

Wtorek

12.30-15.30

8

 

Środa

12.30-15.30

8

 

Czwartek

     

Piątek

     

34.   

TOMANEK

Bożena

logopeda

Poniedziałek

8.00-12.00

19

 

Wtorek

8.00-12.00

filia, gab.1

 

Środa

15.00-19.00

19

 

Czwartek

8.00-12.00

filia, gab.1

 

Piątek

8.00-12.00

19

 

35.   

TOMAŚ

Piotr

pedagog

Poniedziałek

15.00-19.00

17

 

Wtorek

15.00-19.00

17

 

Środa

15.00-19.00

17

 

Czwartek

15.00-19.00

17

 

Piątek

12.30-16.30

17

 

36.   

WINIARZ

Marcin

psycholog

Poniedziałek

8.00-12.00

11

 

Wtorek

8.00-12.00

12

 

Środa

15.00-19.00

11

 

Czwartek

8.00-12.00

12

 

Piątek

12.30-16.30

11

 

37.   

WAKAT

Poniedziałek

15.00-19.00

18

 

Wtorek

8.00-12.00

16

 

Środa

15.00-19.00

18

 

Czwartek

8.00-12.00

16

 

Piątek

12.15-16.15

16