01 / 08
02 / 08
03 / 08
04 / 08
05 / 08
06 / 08
07 / 08
08 / 08

W ramach Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu działa Klub Twórczego Nauczyciela.

Jest to oferta skierowana do osób, które szukają pomysłów na twórcze wykorzystanie czasu wolnego, na rozwinięcie swoich zainteresowań i uzdolnień, chcieliby podzielić się swoimi pasjami i doświadczeniami lub po prostu się zrelaksować i spędzić czas w miłym i inspirującym środowisku.

Za nami już kilka interesujących i inspirujących wydarzeń. Były wśród nich spotkania autorskie z ciekawymi ludźmi, warsztaty taneczne, porady kosmetyczne, wyszywanki matematyczne, indywidualna sesja coachingowa, spotkanie z mediatorem czy warsztaty relaksacji.

Przed nami warsztaty z cyklu „Jak zaimponować wnuczce i wnuczkowi, czyli laboratorium chemiczne i laboratorium zmysłów, kontynuacja tańców oraz spotkania prezentujące ciekawe zakątki świata przemierzane przez naszych kolegów konsultantów.

Klub Twórczego Nauczyciela, który koordynuje konsultant Bożena Grębowiec, ściśle współpracuje z Oddziałową Sekcją Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Opolu.

Jeżeli jesteś „niespokojnym duchem” pragnącym się rozwijać, dobrze bawić i miło spędzić swój wolny czas – zapraszamy do Nas!

Do pobrania:
Pobierz plik (KTN zaproszenie2.docx)KTN zaproszenie2.docx48 kB382 Pobieranie